Головна » Промисловий генератор озону

Промисловий генератор озону

Компанія ТОВ «Інгредієнт-Україна» пропонує комплексні індивідуальні рішення по впровадженню промислових і побутових пристроїв генерації озону.

Ми пропонуємо пристрої для озонування відкритих просторів і перетворенню озону в стані рідини.

Великий спектр застосування приладів генерації озону (харчова промисловість, громадське харчування, медицина, сільське господарство) дозволить вибрати відповідне інноваційне рішення саме для Вашої компанії.

Завдяки високому окислювально-відновному потенціалу озон надає найбільш швидку, повну і глибоку біоцидну дію в порівнянні з іншими хімічними речовинами. Він діє на широкий спектр мікроорганізмів, що знаходяться в рідких і газоподібних середовищах.

Озон ефективно діє на віруси, зокрема на ентеровіруси, які навіть менш стійкі до його впливу, ніж бактерії.

Для дезактивації присутніх в воді бактерій необхідна більш висока доза озону (0,5 — 3,0 мг / л), яка забезпечує зниження загальної кількості бактерій на 90 — 99% в залежності від ступеня очищення води. При цьому відбувається глибока інактивація патогенних мікроорганізмів. Антимікробна активність озону збільшується в рідкому середовищі при кислих pH. Озон впливає на клітинний і гуморальний імунітет людини: він стимулює проліферацію імунокомпетентних клітин і синтез імуноглобуліну, активує макрофагів і підвищує чутливість мікроорганізмів до фагоцитозу. Хвороботворні мікроорганізми, які населяють організм людини, в більшості своїй — анаероби; озон призводить до зростання парціального тиску O2 в тканинах і покращує транспортування кисню в крові, що в результаті призводить до зміни клітинного метаболізму — активізації аеробних процесів (гліколіз, цикл Кребса, окислення жирних кислот), а, отже, до загибелі анаеробних мікроорганізмів.

Шкіра людини — є будинком для багатьох патогенних мікроорганізмів, що не проявляють своєї патогенності при її нормальному стані. У пошкодженій ж тканини ці мікроорганізми виявляють свою інвазийність; у ранах, що погано гоються, в глибоких шарах дерми, анаеробні мікроорганізми (наприклад, Bacteroides, Clostridium) можуть викликати нагноєння, в силу того, що віддалені від кисню повітря, що спричиняє антимікробну дію. Аеробні мікроорганізми, такі як Staphylococcus epidermis, Corynebacteria, і Propionobacteria, які, як правило, також мешкають на шкірі людини, здатні викликати ураження шкіри в разі порушення її цілісності.

Крім того, озон є важливим компонентом в імунній системі: бактерицидні та вірулідні властивості антитіл засновані на їх здатності стимулювати активні форми кисню, в тому числі озон. В даному випадку активовані нейтрофіли здатні утворювати синглетний кисень; синглетний кисень в поєднанні з озоном і водою утворюють гідроксил-радикал і перекис водню; озон при взаємодії з перекисом водню утворює ще більш активне з’єднання — пероксон, формування якого має спрямований характер на боротьбу з вірусами і патогенними штамами.

Знезаражувач озоновий S-0Параметри установки:
НВЧ потужність, кВт:
0,1 до 0,5
Встановлена потужність, кВт:
0,2 до 1
Об’єм завантаження, л:
генератор озону 15-75 г/год
Габаритні розміри Д*Ш*В:
500*500*500
Додаткові вимоги: