Головна » Нагрівальні елементи » Нагрівальні стрічки

Нагрівальні стрічки

Кабелі (стрічки) нагрівальні головним чином застосовуються для захисту від замерзання, оберігають у випадках падіння температури, або служать для підтримки температури робочого середовища. У нашому асортименті містяться наступні типи нагрівальних стрічок:

  • Самообмежувальні паралельні нагрівальні дроти не мають резистивних нагрівальних елементів, лише пластмасу з додаванням графіту, що піддається відповідній обробці, реагує на навколишню температуру, змінюючи опір в залежності від температури. Пов’язано це з уникненням проблеми перегріву коли нагрівальні стрічки стикаються між собою.
  • Паралельні нагрівальні дроти насичені паралельно, це веде до створення нагрівальних зон постійної потужності, завдяки чому в разі пошкодження — тільки одна зона перестає працювати, а інші нагрівальні зони працюють. Завдяки цій особливості, нагрівальна стрічка цього типу дуже функціональна і застосовується в широкому діапазоні.
  • Резистивні нагрівальні дроти генерують тепло під час перебігу напруги по елементу опору. Тепло генерується за принципом заміни електричної енергії в термічну.

Найчастішим прикладом використання нагрівальних стрічок — є забезпечення відповідної температури рідини, або матеріалу, що знаходиться всередині труб. Завдяки стрічкам видаляється вплив на зовнішні умови, що забезпечує вільний хід всередині труб і резервуарів. При виконанні відповідних умов, ці нагрівальні системи можуть бути розташовані також всередині труб і трубопроводів. Продукти даного типу знаходять застосування в багатьох галузях промисловості, на приклад: хімічної, нафтохімічної, в промисловості сільсько-господарської, харчової, паперової, будівельної, в автомобільної, транспортної, холодильної та інших сферах. Ці системи можна застосовувати також в дуже складному промисловому обладнанні, та в зонах з загрозою вибуху (Ex). Переваги нагрівальних кабелів — їх тривала життєздатність, надійність дії, швидкий і легкий монтаж, можливість вибрати будь-яку довжину, відсутність необхідності періодичної консервації, а також низькі витрати на експлуатацію.

Типи:

Самообмежувальні
TTM до 65ºCP= 11÷17 W/m, зовнішнє покриття PCV/фторопласт
TTR до 85ºCP= 10÷33 W/m, , свідоцтво εx зовнішнє покриття PVC/фторопласт
TTS до 200ºCP= 10÷60 W/m, свідоцтво εx мідний екран за бажанням зовнішнє покриття фторопласт
TTX до 240ºCP= 16÷98 W/m, свідоцтво εx зовнішнє покриття фторопласт
TTRTS до 120ºCP= 60 W/m, зовнішнє покриття PVC
TTGHL до 85ºCP= 27 W/m, зовнішнє покриття PVC
TTWH do 80ºCP= 33 W/m, зовнішнє покриття PVC
FSG до 85ºCP= 10÷30 W/m, за бажанням мідний екран цинкований, зовнішнє покриття PVC
FST до 85ºCP= 10÷40 W/m, свідоцтво εx, за бажанням мідний екран цинкований, зовнішнє покриття PVC, фторопласт
FSV do 135ºCP= 15÷60 W/m, свідоцтво εx, за бажанням мідний екран, з нержавіючої сталі, зовнішнє покриття фторопласт
FSX до 200ºCP= 15÷55 W/m, свідоцтво εx, за бажанням мідний екран, з нержавіючої сталі, зовнішнє покриття фторопласт
Паралельні
TTCM до 225ºCP= 10÷40 W/m, мідний екран цинкований, зовнішнє покриття PVC
FTSH до 200ºCP= 20÷40 W/m, за бажанням мідний екран, з нержавіючої сталі, зовнішнє покриття фторопласт
FTTH до 200ºCP= 20÷40 W/m, за бажанням мідний екран, з нержавіючої сталі, додаткове силіконове покриття, зовнішнє покриття тефлон
FTC 30 до 105ºCP= 30 W/m, ізоляція еластомер, зовнішнє покриття PVC
FTSO до 200ºCP=25÷50, W/m за бажанням мідний екран цинкований
Резистивні
KYCY до 80ºCP= 7÷25 W/m
C1S до 200ºCP= 30 W/m за бажанням мідний екран