Головна » Нагрівальні елементи » Керамічні генератори інфрачервоного випромінювання

Керамічні генератори інфрачервоного випромінювання

Керамічні інфрачервоні елементи виконані з високоякісної кераміки або склокераміки. У корпус вмонтовані спіралі нагрівачів. В даному випадку використовується ефект при якому нагріта кераміка випромінює інфрачервоні хвилі, які безпосередньо нагрівають предмети, не впливаючи на повітря. Залежно від потужності випромінювання, довжина хвилі складає від 2 до 10 µm.

Застосування:

У пластмасових галузях промисловості: в автоматах термопласту, в вакуумоформувалкьних машинах, в системах сушки епоксидного клею і т.д.

У медичній техніці: в кімнатах масажу, обладнанні для лікування зубів, інфрачервоних кабінах нагрівання (лазні).

У харчовій промисловості: в системах нагріву шоколадних покриттів, системи підігріву кондитерських контейнерів і т.д.

У промисловості: сушка латексу, гаряче емалювання листового металу, сушка керамічних плиток, на машинах з виробництва паперу, у виготовленні друкованих плат, в обладнанні для виготовлення скла, для прискорення хімічних реакцій, у виготовленні шпалер, сушці тканин і т.д.

Цей список може бути продовжений і далі. Це випливає з факту, що нагрівання або сушка, засновані на інфрачервоній енергії, що потрібна майже у всіх видах виробничих процесів. Фірма Elstein вже більше 50 років проектує, виробляє і поставляє інфрачервоні нагрівачі, що є світовим лідером за асортиментом і якістю продукції.