Головна » Про нас

Про нас

ТОВ «Інгредієнт-Україна» засновано у 2005 р. на базі корпорації «Марс», яка об’єднує кілька великих підприємств, таких, наприклад, як НВО «Квант» (Київ), ДНТЦ «Мікротехнологія» та ін., що працюють в оборонній промисловості.

Метою ТОВ «Інгредієнт-Україна» — є впровадження розробок співробітників підприємств компанії. Основними напрямками діяльності є: техніка НВЧ, антени НВЧ діапазону і антенні укриття.

З 2006 р. ТОВ «Інгредієнт-Україна» спільно з ДНУ НТК «Інститут монокристалів» Національної Академії наук України веде діяльність у сфері розробки нових перспективних мікрохвильових технологій для хімічної та фармацевтичної промисловостей.

З 2009 р. ТОВ «Інгредієнт-Україна» входить в якості колективного члена в Академію наук прикладної радіоелектроніки. Спільно з АН ПРЕ, Національним університетом «Харківський інститут радіоелектроніки», ТОВ «У-Авіа» і корпорацією «Марс» бере участь в розробці безпілотного літального апарату для МНС, Державної прикордонної служби України і НАК Нафтогаз.

З грудня 2009 р. ми розпочали виробництво нової серії мікрохвильових пристроїв «Хот Стрім». Вони відрізняються більш високим коефіцієнтом перетворення НВЧ енергії в теплову. Перший пристрій, що призначений для дефростації м’ясних виробів, має продуктивність 250 кг на годину, він був введений до ладу 10.12.2009 р. До теперішнього часу випущено ряд пристроїв для сушки харчових і нехарчових продуктів.

З 2013 р компанія займається розробкою і виробництвом сушильного обладнання на основі інфрачервоних нагрівачів, а також комбінованих пристроїв з використанням НВЧ і інфрачервоного випромінювання.

З 2016 року ми почали виробництво обладнання для стерилізації за допомогою НВЧ і озону.

Ми виконуємо роботи по модернізації, автоматизації та ремонту діючого обладнання.